X
تبلیغات
زولا

یک ذهن پریشان به تمام معنی

جمعه 29 تیر 1397 ساعت 04:14


بعد از این همه مدت ، خب آدم یادش می رود که چطور مطلب را شروع و تمام کند . حالا نه اینکه مطالب قبلی خیلی سر و ته داشت !!!!

عارضیم به حضور مبارکتان که در برهه ای از تاریخ زندگی مان به سر می بریم که زمان و زمین تاریک است ، صبح و شام تاریک است ، قلب و روح مان تاریک است . شاید گاهی اوقات نور شمعی ، کورسویی بتاباند ، اما خودتان که بهتر میدانید با یک شمع نمیتوان جهانی را روشن کرد حتی اگر وسعت آن جهان به اندازه ی مال ما کوچک باشد . 

میدانید تاریکی به معنای واقعی خیلی هم زیباست . تاریکی و سکوت در کنار هم باعث رجوع به خویشتن است . باعث آسودگی ست . اما تاریکی به معنای مجازش کمرشکن و خردکننده است . مثل هیولایی ست که ذره ذره پیشروی میکند و تا سر بجنبانی تسلیم شده ای و تمام .

در اینجا مایلیم نصیحتی پیشکش جوانان گرامی نماییم . جوان عزیز اگر در زندگیتان کسی را دارید که جهان کوچکی دارد و دلش به دلخوشی های کوچک جهانش گرم است ، لطف کنید و بمب  نیندازید وسط جهان کوچک یارتان . باور بفرمایید ترکش های آن بیشتر از یارتان به خود شما اصابت خواهد کرد . شما خواهید ماند و زخم ترکش ها و لاشه ی یار روی دست تان . هزاری هم که سعی در احیای یارتان بکنید فایده نخواهد نداشت . نکنید این کارها را . آدم باشید . دهان ما را هم باز نکنید نصفه شبی .

این را هم بگوییم که در این واویلا ، سریالی به نام chance  را هم انتخاب کرده ایم برای تماشا . دو قسمتش را همین پیش پای شما دیدیم  و داریم مقاومت میکنیم که تا صبح ننشینیم پای سریال . حالا شاید هم نشستیم . به فردا اعتباری نیست . 

رمان "خاما" نوشته ی یوسف علیخانی را هم تمام کردیم و عجیب چسبید . درباره ی قیام کردها ست با تمی عاشقانه . بخوانید .

 omrumun isteyi  با صدای azer zeynalov  آهنگی ست که این روزها بدون توقف گوش میدهیم . به زبان آذربایجانی ست . دوست داشتید خودتان بروید بگردید پیدا کنید . ما حوصله آپلودش را نداریم . با عرض پوزش .


و در آخر به خود میبالیم که توانستیم مطلبی به این از هم گسیختگی سرهم بندی نموده و منتشر کنیم . درود بر خودمان !!!!

 نظرات (1)
سه‌شنبه 2 مرداد 1397 ساعت 07:32
ام پی تری بود کلا مطلب.از این خلاصه ای که بچه زرنگای دانشگاه در میآوردن.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد