مصدوم آماده است

جمعه 26 دی 1393 ساعت 00:29


دیشب وقتی داشتیم میخوابیدیم با خودمان گفتیم فردا صبح خوب میشود ! صبح همین که پایمان را گذاشتیم زمین ، فریادمان رفت به آسمان . 

همانطور لی لی کنان اعمال صبحگاهی را انجام دادیم و راهی محل کار شدیم و در همان وضعیت یک لنگه پا ، با کل همسایگان ساختمان آشنا شدیم . حالا چرا همه ی همسایگان تصمیم گرفته بودند که درست همزمان با ما در راه پله ی ساختمان حضور پیدا کنند خدا میداند . به هرحال با خانم پریشان چلاغ آشنا شدند !

همسر جان گفتند می آیند دنبالمان تا ببرندمان پیش طبیب . ما هم تا ظهر برای خودمان خیالبافی کردیم و گفتیم که حتما مچ پایمان از سه جا ترک برداشته و از دو جا شکسته است و به امید خدا طبیب خواهد گفت خانم پریشان شما باید 4 ماه در گچ بمانید و  5 ماه استراحت مطلق بفرمایید و تنها حق تردد به مستراح را دارید و این حرفها ! ما هم با خیال راحت میتوانیم فلنگ را ببندیم و بی خیال شغل و شاغلی و موقعیت اجتماعی و ... بشویم . 

رفتیم و یک بار از اینور پایمان و یکبار از آنور پایمان عکسی گرفتند و جناب طبیب تشخیص دادند که گویا تاندون مچ پایمان زیادی کش آمده است و یک باندِ کشی از این رنگِ بدنها پیچیدند دور مچ مان و گفتند که خوش آمدید ، فقط یکی دو روزی زیاد رویش فــــشار نیاورید ! 

واللا اعضای بدن هم اعضای بدنهای قدیم ، می فهمیدند که کی باید مریض بشوند . اعضای بدن های جدید بی شعور هستند نمی فهمند که اگر قرار است که مریض بشوند باید وسط هفته مریض بشوند تا صاحب شان بـتوانـد یـک تـعطیلی برای خودش جور کند . می ایستند درست آخر هفته موقع تعطیلی ، خودشان را تعطیل می کنند . خیلی بی شعورند خیلی !


پ ن : 

تنبل و از زیر کار در رو و فرصت طلب و اینها هم خودتان هستید . ما فقط مضطرب هستیم همچنان !نظرات (3)
یکشنبه 5 بهمن 1393 ساعت 10:47
ای بابا !حس فرارت از سرکار قوی تر از حس سرباز فراریهاست
امتیاز: 0 0
پاسخ:
اصلا یه وضعی
یکشنبه 28 دی 1393 ساعت 09:28
آخی
الان بهتر شدی؟
نرفته سرکار به فکر در رفتنی؟! ای شیطون دلت نمیاد از فیلم هندیا بگذری بری سر کار
امتیاز: 0 0
پاسخ:
بله مهتاب جان خوبم .
فکر در رفتن از سر کار خوب است به آدم قوت قلب میده
آخ آخ فیلم هندی
جمعه 26 دی 1393 ساعت 10:10
ای بابا! از این دعاها نکن واسه خودت دختر! یه وقت می گیره ها!
امتیاز: 0 0
پاسخ:
نه بابا , بادمجون بم دیدی ؟ من پریشان شون هستم
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد