یک پست بو دار !

چهارشنبه 7 آبان 1393 ساعت 00:23عارضیم به حضور منورتان که , رابطه ی ما و وبلاگمان شده همانند رابطه ی یک شکم مریض و فعالیتش !

همانطور که خودتان میدانید شکمی که مریض است فعالیتش هم مریض است , میبینی یک وقت هایی آدم دوست دارد لحاف و تشک اش را ببرد در ورودی - گلاب به رویتان - مستراح پهن کند . در اینگونه مواقع آدم هر قدر به ورودی نزدیکتر باشد بهتر است زیرا هنوز عرق فعالیت قبلی خشک نشده , مجبور میشود با سرعت نور دو مرتبه خودش را به آن مکان برساند . در این حالت بیمار باید آب فراوان مصرف کند زیرا اگر میزان آب ورودی و خروجی اش با هم نخوانند , ممکن است بیمار به خاطر خشکسالی بدنی همانجا مقابل مستراح غش کرده و سرم لازم بشود . ( تجربه اش را داریم که می گوییم ها )

در حالت دیگر قضیه بر عکس است . آدم  مجبور میشود دو ساعت و خرده ای بنشیند و تمرکز کند . آقا در این وضعیت عرق از تمام منافذ انسان بیرون میزند ولی محموله ی مورد نظر بیرون نمیزند که نمیزند و آدم مجبور میشود با دست و پای خواب رفته و مقدار زیادی عرق جبین و بدون ذره ای احساس سبکی محل تخلیه ی بار را ترک کند . در این حالت بیمار مجبور به استفاده از ملین خواهد بود زیرا احتمال ترکیدگی وجود دارد چون ممکن است محموله آنقدر باقی مانده و بزرگ شود که دیگر شکم بیمار آن را برنتابد .  

حالا حکایت ما و بلاگمان است , یک زمانهایی می آییم و زرت و زورت پست میگذاریم . یک زمانهایی هم مثل همین اواخر می آییم وبلاگ را باز میکنیم زورمان را میزنیم که چند سطری بنویسیم ولی نمیشود که نمیشود و دست از پا درازتر صفحه را می بندیم و می رویم رد کارمان . ناگفته نماند که این پست هم به مدد مقداری ملین روحی نوشته شده است وگرنه که ما همچنان در یبوست کلامی به سر میبریم .


پ ن :

 1 - لطفا دوستانی که کاسه داغتر از آش هستند نیایند و بنویسند که : چه بی ادب ! ذهن پریشان ,  وبلاگ را به مستراح تشبیه میکند . وبلاگ خودمان است به هر چیزی که بخواهیم تشبیه اش میکنیم ! هر وقت وبلاگ شما را به چیزی تشبیه کردیم می توانید بیایید و اعتراض  کنید !

2 - همینطوری الکی دلمان خواست 2 تا پی نوشت داشته باشیم .

3 - حتی 3 تا !!!

4 - چقدر هم با نمکیم ما ! موش بخورتمان !

 

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد